Merkezi Isınma Masası

İlgili kanun gereğince imarsal bi zorunluluk haline gelen merkezi ısınma teknik olduğu kadar yönetimsel bir çabadır.

Bu konuda ülkemizde yeterli saha tecrübesi olan akademik personelden oluşmuş masamız zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) ve SYO(Sıkça Yaşanan Olaylar )  çalışması yapmış ve üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Masamız bir ilk olarak Enerji Yönetim Masalarını ve eğitim dershanelerini sitelerde oluşturarak, site yönetimlerinde mevzuatı ve uygulaması dolayısı ile sakinlerle çok yaşanan problem olmaktan çıkarmıştır.

Ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız  iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan  ziyaretçilerimiz  site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Bu tip hizmetler, tüm talep edenlere EK sözleşme  ve platform üyelerimize % 10 indirimle ayrıcalıkla uzun süredir çözüm ortağımız olan hukuk büroları üzerinden, platform yönlendirmesi ve referansı ile verilmektedir.

  • Enerji Yönetim Masası Oluşturma   (8.000 TL +KDV)
  • Enerji Yönetimi (konut sayısı ve hizmet çeşitliliğine göre 750 TL +KDV/AY’den başlayan fiyatlarla)