Sosyal Medya Masası

 Site yönetimi iletişimler bütünüdür. Günümüz iletişimi algı ve algı yönetimi üzerine kuramlanmıştır. Her ne kadar sanal dünya deniz suyudur içilmezse de , herkes en az bi defa onu yudumlamaktadır. Bu gerekçeyle, site yönetimleri mutlaka sosyal medya yönetimi konusunda bir yapılanmaya gitmek durumundadır.

Bu konuda, zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) çalışması yapmış ve üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Bu ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan ziyaretçilerimiz site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Bu tip hizmetler, tüm talep edenlere EK sözleşme ve platform üyelerimize % 10 indirimle ayrıcalıkla uzun süredir çözüm ortağımız olan hukuk büroları üzerinden, platform yönlendirmesi ve referansı ile verilmektedir.

Sosyal medya yönetimi kursu ( 400 TL + KDV 2 gün-8 saat)
Sosyal medya yönetimi eğitimi (200 TL +KDV 1 gün-6 saat)

Sosyal medya yönetimi çözüm ortaklığı (200 TL/AY +KDV)