Web Masası

Site yönetimi iletişimler bütünüdür. Günümüz iletişimi algı ve algı yönetimi üzerine kuramlanmıştır. Her ne kadar sanal dünya deniz suyudur içilmezse de , herkes en az bi defa onu yudumlamaktadır. Bu gerekçeyle, site yönetimleri mutlaka sosyal medya yönetimi konusunda bir yapılanmaya gitmek durumundadır. Sürdürülebilir sosyal medya yönetiminin alt yapısı ancak re-aktif  bir web sitesi ile mümkündür.

Bu konuda, zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) çalışması yapmış ve üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Bu ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan ziyaretçilerimiz site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Bu tip hizmetler, tüm talep edenlere EK sözleşme ve platform üyelerimize % 10 indirimle ayrıcalıkla uzun süredir çözüm ortağımız olan hukuk büroları üzerinden, platform yönlendirmesi ve referansı ile verilmektedir.

Web sitesi oluşturma ( standart web sitesi 1600 TL +KDV)

Web sitesi güncelleme ( standart web sitesi güncelleme 75 TL/AY +KDV)