İş ve İşci Sağlığı Bürosu

Apartman/Rezidans/Bina/Site yönetimi her şeyden önce mevzuatlar bütünüdür. Yönetimlerin mevzuatının temel kaynağı ise 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunudur.

Masamız , başta bu kanun olmak üzere ilgili ve atıflı tüm kanunlar, yönetmelik ve içtihatları güncel olarak takip etmektedir. Mevzuatta zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) çalışması yapmış ve üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Masamızdan; başta 634 sayılı kat mülkiyeti kanunu olmak üzere tüm diğer kanun,yönetmelik,genelge, özelge vb. her türlü bina yönetim hukuki mevzuatı konularında  masamızdan e-ortamda ücretsiz  destek alabilirsiniz.

Bu ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız  iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan  ziyaretçilerimiz  site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Bu tip hizmetler, tüm talep edenlere EK sözleşme  ve platform üyelerimize % 10 indirimle ayrıcalıkla uzun süredir çözüm ortağımız olan hukuk büroları üzerinden, platform yönlendirmesi ve referansı ile verilmektedir.

Genel avukatlık hizmetleri  (İstanbul barosu standartlarında ücretle verilmektedir)

  • Site avukatlığı hizmetleri  ( konut sayısı ve hizmet çeşitliliğine göre 750-2500 TL +KDV/AY)
  • Özel –dava takip hizmetleri (İstanbul barosu standartlarında ücretle verilmektedir)
  • Yönetim Planı oluşturma (Daimi yönetime endeksli sahaya uyumlu yönetim planı hazırlama 12.000 TL +KDV)
  • Yönetim planı değiştirme (Tüm süreç yönetimi dahil 20.000 TL +KDV)
  • Hukuki formatlama hizmetleri ( Mevcut uygulamanın hukuki formata uyulmaması 3000 TL+KDV)