Katma Değer Bürosu

Apartman/Rezidans/Bina/Site yönetimi her şeyden önce mevzuatlar bütünüdür. Yönetimlerin mevzuatının temel kaynağı ise 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunudur.

Masamız , başta bu kanun olmak üzere ilgili ve atıflı tüm kanunlar, yönetmelik ve içtihatları güncel olarak takip etmektedir. Mevzuatta zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) çalışması yapmış ve üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Masamızdan; başta 634 sayılı kat mülkiyeti kanunu olmak üzere tüm diğer kanun,yönetmelik,genelge, özelge vb. her türlü bina yönetim hukuki mevzuatı konularında  masamızdan e-ortamda ücretsiz  destek alabilirsiniz.

Bu ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız  iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan  ziyaretçilerimiz  site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

Büromuz  üç masadan oluşmaktadır: