Peyzaj Masası

Bir site sakini ; site hayatından neler bekler?

Temiz ,güvenli ,bakımlı ,sosyal hayatı kolaylaştırır bir ortamda , kendini özel hissedeceği bir yaşam atmosferi…

Bu da ancak güçlü mali , etkin hukuki , verimli idari , zengin sosyal bir organizasyon yapısı ile mümkündür

Masamız , başta bu organizasyonun verimli idari yapısı ve hizmetlerinden çevre bakım ve düzenleme ile peyzaj  gibi  uygulamalar olmak üzere ilgili uygulamaları güncel olarak takip etmektedir. Masamız, peyzaj-ilaçlama-çevre düzenleme hakkındaki  konularla  ilgili olarak zamanla oluşan SSS (Sıkça Sorulan Sorular), SYO (Sıkça Yaşanan Olaylar) çalışmaları yapmakta  ve bu çalışmaları üyelerimize ücretsiz, aidata dahil olarak AR-GE ve EĞİTİM BÜROSU üzerinden günlük-haftalık-aylık eğitim notu-makale-duyuru ile ulaştırmaktadır.

Bu ücretsiz hizmetlerin yanında; fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız  iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan  ziyaretçilerimiz  site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Bu tip hizmetler, tüm talep edenlere EK sözleşme  ve platform üyelerimize % 10 indirimle ayrıcalıkla uzun süredir çözüm ortağımız olan hukuk büroları üzerinden, platform yönlendirmesi ve referansı ile verilmektedir.

  • Peyzaj çalışma kılavuzu oluşturma(2700TL +KDV)
  • Peyzaj bakım programı (1700 TL +KDV)
  • Peyzaj alanı düzenleme (Piyasa şartlarında fiyatlandırma –platform üye indirimi)
  • Peyzaj bakımı (Piyasa şartlarında fiyatlandırma –platform üye indirimi)