Standardizasyon Bürosu

Büromuz masalarında saha tecrübeli ve akademik kariyerli sektörel özel ve tüzel otorite kişi/kişilerce hizmet verilmektedir. Masalarımızdan masa iletişim formu üzerinden e-ortamda bilgi-belge ve danışma hizmeti almak  aidata dahil ücretsiz hizmetlerdendir. Telefonla ücretli veya ücretsiz danışma hizmeti verilmemektedir. Büro ve masalardan fiziki-ziyaretli bilgi-belge-danışmanlık-süreli-sürekli hizmetler özel talep olduğundan ücretlidir, bu tip özel talepler için yine masalarımız  iletişim formu üzerinden bilgi alınabilir. Masa İletişim formu üzerinden gelen taleplere azami 48 saat içinde ön-asıl cevap verilmektedir. Platform üyesi olmayan  ziyaretçilerimiz  site iletişim linki üzerinden Genel Sekreterlikle iletişime geçebilir.

Site yaşam alanlarının tüm boyutlarıyla profesyonel yönetimini üstlenen, mevcut durum tespiti sonrasında; bu alanların hukuki-mali-idari-sosyal yapısını, idari ve temel saha hizmetlerini (site müdürü-muhasebe takibi-peyzaj/temizlik/teknik bakım- güvenlik hizmetleri ) , verimli operasyonla (personel-malzeme-eğitim-prosedür)

PROJE- SİTE SAKİNLERİ MEMNUNİYETİ ve EMLAK DEĞERİNİ ARTIRMAYA YÖNELİK vizyoner yapıya misyonerlik yapan; site yönetimlerinin belli standartlarda olması gerekir.

Saygılarımızla…

Büromuz iki masadan oluşmaktadır.